Młodzieżowy Ośrodek Socjoterapii

Młodzieżowy Ośrodek Socjoterapii ze szkołami, Ustka

Numer RSPO
63418
Typ placówki
Młodzieżowy Ośrodek Socjoterapii ze szkołami
Rodzaj
jednostka złożona
Publiczność
publiczna
Kategoria uczniów
Bez kategorii
Adres
ul. Walerego Wróblewskiego 5, 76-270 Ustka
Gmina
Ustka
Powiat
słupski
Województwo
POMORSKIE
Organ prowadzący
POWIAT SŁUPSKI
REGON
771619426
Data założenia
2004-04-27
Strona WWW
zpo.ustka.pl

O placówce Młodzieżowy Ośrodek Socjoterapii

Młodzieżowy Ośrodek Socjoterapii to młodzieżowy ośrodek socjoterapii ze szkołami (publiczna) z siedzibą pod adresem ul. Walerego Wróblewskiego 5, 76-270 Ustka, w gminie Ustka, powiat słupski, woj. pomorskie. Placówka jest zarejestrowana w Rejestrze Szkół i Placówek Oświatowych pod numerem RSPO 63418. W rejestrze figuruje jako MŁODZIEŻOWY OŚRODEK SOCJOTERAPII W USTCE.

Lokalizacja i dojazd

Wytycz trasę (Google Maps) Trasa (OpenStreetMap)

Współrzędne wyznaczone przez dopasowanie adresu placówki do bazy PRG (GUGiK).

Skąd pochodzą te dane?

Dane placówki pochodzą z RSPO (Rejestr Szkół i Placówek Oświatowych) prowadzonego przez Ministerstwo Edukacji. Adres został przypisany do jednostki administracyjnej na podstawie kodu TERYT gminy 2212011. Adres placówki możesz zweryfikować z bazą PRG (GUGiK) w naszej wyszukiwarce.

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Młodzieżowy Ośrodek Socjoterapii?
Adres placówki: ul. Walerego Wróblewskiego 5, 76-270 Ustka (gmina Ustka). Numer RSPO: 63418.
Czy adres Młodzieżowy Ośrodek Socjoterapii jest prawidłowy?
Zweryfikuj adres w wyszukiwarce adresów — sprawdzi ulicę, numer i kod pocztowy z bazą PRG (GUGiK).