Ośrodek Rewalidacyjno-Wychowawczy ,,Zakątek Agi’’

Ośrodek Rewalidacyjno-Wychowawczy, Gdynia (gm. M. Gdynia)

Numer RSPO
485392
Typ placówki
Ośrodek Rewalidacyjno-Wychowawczy
Rodzaj
samodzielna
Publiczność
niepubliczna
Kategoria uczniów
Bez kategorii
Adres
ul. Deszczowa 4, 81-577 Gdynia
Gmina
M. Gdynia
Powiat
m. Gdynia
Województwo
POMORSKIE
Organ prowadzący
FUNDACJA "ZAKĄTEK AGI"
REGON
544548780
Data założenia
2026-04-14
Strona WWW
brak strony w RSPO

O placówce Ośrodek Rewalidacyjno-Wychowawczy ,,Zakątek Agi’’

Ośrodek Rewalidacyjno-Wychowawczy ,,Zakątek Agi’’ to ośrodek rewalidacyjno-wychowawczy (niepubliczna) z siedzibą pod adresem ul. Deszczowa 4, 81-577 Gdynia, w gminie M. Gdynia, powiat m. Gdynia, woj. pomorskie. Placówka jest zarejestrowana w Rejestrze Szkół i Placówek Oświatowych pod numerem RSPO 485392. W rejestrze figuruje jako OŚRODEK REWALIDACYJNO-WYCHOWAWCZY ,,ZAKĄTEK AGI’’.

Lokalizacja i dojazd

Wytycz trasę (Google Maps) Trasa (OpenStreetMap)

Współrzędne wyznaczone przez dopasowanie adresu placówki do bazy PRG (GUGiK).

Skąd pochodzą te dane?

Dane placówki pochodzą z RSPO (Rejestr Szkół i Placówek Oświatowych) prowadzonego przez Ministerstwo Edukacji. Adres został przypisany do jednostki administracyjnej na podstawie kodu TERYT gminy 2262011. Adres placówki możesz zweryfikować z bazą PRG (GUGiK) w naszej wyszukiwarce.

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Ośrodek Rewalidacyjno-Wychowawczy ,,Zakątek Agi’’?
Adres placówki: ul. Deszczowa 4, 81-577 Gdynia (gmina M. Gdynia). Numer RSPO: 485392.
Czy adres Ośrodek Rewalidacyjno-Wychowawczy ,,Zakątek Agi’’ jest prawidłowy?
Zweryfikuj adres w wyszukiwarce adresów — sprawdzi ulicę, numer i kod pocztowy z bazą PRG (GUGiK).