Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy im. Janusza Korczaka

SOS · Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy, Wąsosz

Numer RSPO
60209
Typ placówki
Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy
Rodzaj
jednostka złożona
Publiczność
publiczna
Kategoria uczniów
Bez kategorii
Adres
ul. Korczaka 6, 56-210 Wąsosz
Gmina
Wąsosz
Powiat
górowski
Województwo
DOLNOŚLĄSKIE
Organ prowadzący
POWIAT GÓROWSKI
REGON
000946912
Uczniowie
2 w 1 oddziałach, nauczycieli: 29
Data założenia
1984-08-31
Strona WWW
www.wasoszsosw.edu.pl

O placówce Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy im. Janusza Korczaka

Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy im. Janusza Korczaka to specjalny ośrodek szkolno-wychowawczy (publiczna) z siedzibą pod adresem ul. Korczaka 6, 56-210 Wąsosz, w gminie Wąsosz, powiat górowski, woj. dolnośląskie. Placówka jest zarejestrowana w Rejestrze Szkół i Placówek Oświatowych pod numerem RSPO 60209. W rejestrze figuruje jako SPECJALNY OŚRODEK SZKOLNO-WYCHOWAWCZY IM. JANUSZA KORCZAKA W WĄSOSZU.

Lokalizacja i dojazd

Wytycz trasę (Google Maps) Trasa (OpenStreetMap)

Współrzędne wyznaczone przez dopasowanie adresu placówki do bazy PRG (GUGiK).

Skąd pochodzą te dane?

Dane placówki pochodzą z RSPO (Rejestr Szkół i Placówek Oświatowych) prowadzonego przez Ministerstwo Edukacji. Adres został przypisany do jednostki administracyjnej na podstawie kodu TERYT gminy 204043. Adres placówki możesz zweryfikować z bazą PRG (GUGiK) w naszej wyszukiwarce.

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy im. Janusza Korczaka?
Adres placówki: ul. Korczaka 6, 56-210 Wąsosz (gmina Wąsosz). Numer RSPO: 60209.
Czy adres Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy im. Janusza Korczaka jest prawidłowy?
Zweryfikuj adres w wyszukiwarce adresów — sprawdzi ulicę, numer i kod pocztowy z bazą PRG (GUGiK).