Technikum nr 1

Technikum nr 1 · Technikum, Kraśnik

Numer RSPO
87668
Typ placówki
Technikum
Rodzaj
szkoła/placówka wchodząca w skład jednostki złożonej
Publiczność
publiczna
Kategoria uczniów
Dzieci lub młodzież
Adres
ul. Armii Krajowej 25, 23-200 Kraśnik
Gmina
Kraśnik
Powiat
kraśnicki
Województwo
LUBELSKIE
Organ prowadzący
POWIAT KRAŚNICKI
REGON
061489321
Uczniowie
144 w 5 oddziałach
Kształci w zawodach
Technik informatyk
Internat
nie
Data założenia
2002-01-30
Strona WWW
www.1lo.krasnik.pl

O placówce Technikum nr 1

Technikum nr 1 to technikum (publiczna) z siedzibą pod adresem ul. Armii Krajowej 25, 23-200 Kraśnik, w gminie Kraśnik, powiat kraśnicki, woj. lubelskie. Placówka jest zarejestrowana w Rejestrze Szkół i Placówek Oświatowych pod numerem RSPO 87668. W rejestrze figuruje jako TECHNIKUM NR 1 W KRAŚNIKU.

Lokalizacja i dojazd

Wytycz trasę (Google Maps) Trasa (OpenStreetMap)

Współrzędne wyznaczone przez dopasowanie adresu placówki do bazy PRG (GUGiK).

Inne szkoły w pobliżu — znajdź najbliższą placówkę od swojego adresu

Wyniki egzaminów

Matura 2026

Zdawalność egzaminu dojrzałości: 80,6% (31 zdających, świadectwo dojrzałości otrzymało 25).

PrzedmiotZdających Średni wynikZdawalnośćPolska
język polski poziom podstawowy31 51,8%96,8%58,9%
matematyka poziom podstawowy31 56,6%93,5%59,0%
język angielski poziom podstawowy31 66,0%83,9%78,3%
język angielski ustny31 76,9%100,0%—
język polski ustny31 64,9%100,0%69,8%

Polska — średnia krajowa zdających tę samą formułę matury z Mapy wyników egzaminów CIE (wyniki województw ważone liczbą zdających).

Przedmioty dodatkowe (4)
PrzedmiotZdających Średni wynikZdawalnośćPolska
geografia poziom rozszerzony8 25,8%—40,6%
język angielski poziom rozszerzony26 55,7%—69,2%
język polski poziom rozszerzony5 25,6%—43,8%
matematyka poziom rozszerzony14 14,4%—37,1%

Polska — średnia krajowa zdających tę samą formułę matury z Mapy wyników egzaminów CIE (wyniki województw ważone liczbą zdających).

Mniej niż 5 zdających — wyników nie publikujemy: biologia poziom rozszerzony, informatyka poziom rozszerzony, wiedza o społeczeństwie poziom rozszerzony (M19-21).

Wyniki w kolejnych latach

Wynik 2021 2022 2023 2024 2025 2026*
zdawalność egzaminu75,8%89,7%100,0%95,8%97,1%80,6%
język polski56,8%51,6%48,3%53,1%63,0%51,8%
matematyka54,9%56,9%62,7%63,8%55,0%56,6%
język angielski73,7%75,8%85,8%75,2%78,1%66,0%

Zdawalność całego egzaminu oraz średni wynik przedmiotów obowiązkowych na poziomie podstawowym w procentach; „—" — brak wyników szkoły w danym roku, „<5" — mniej niż 5 zdających. * stan z lipca, przed sesją poprawkową i dodatkową — zdawalność z września bywa wyższa. Matura w starej (2015) i nowej (2023) formule pokazana razem — w latach, gdy szkoła miała zdających w obu, podajemy wynik liczniejszej grupy.

Źródło: Mapa wyników egzaminów, Centrum Informatyczne Edukacji / MEN (stan na 07.2026), dane przetworzone przez adresy.app. Wyników grup poniżej 5 zdających nie publikujemy, żeby nie ujawniać wyników pojedynczych osób.

Skąd pochodzą te dane?

Dane placówki pochodzą z RSPO (Rejestr Szkół i Placówek Oświatowych) prowadzonego przez Ministerstwo Edukacji. Adres został przypisany do jednostki administracyjnej na podstawie kodu TERYT gminy 607011. Adres placówki możesz zweryfikować z bazą PRG (GUGiK) w naszej wyszukiwarce.

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Technikum nr 1?
Adres placówki: ul. Armii Krajowej 25, 23-200 Kraśnik (gmina Kraśnik). Numer RSPO: 87668.
Czy adres Technikum nr 1 jest prawidłowy?
Zweryfikuj adres w wyszukiwarce adresów — sprawdzi ulicę, numer i kod pocztowy z bazą PRG (GUGiK).
Jakie wyniki egzaminów ma Technikum nr 1?
Wyniki za 2026 rok wraz z latami wcześniejszymi są w sekcji „Wyniki egzaminów" na tej stronie. Źródło: Mapa wyników egzaminów, Centrum Informatyczne Edukacji / MEN.