Technikum nr 3

Technikum nr 3 · Technikum, Kędzierzyn-Koźle

Numer RSPO
38542
Typ placówki
Technikum
Rodzaj
szkoła/placówka wchodząca w skład jednostki złożonej
Publiczność
publiczna
Kategoria uczniów
Dzieci lub młodzież
Adres
ul. Sławięcicka 79, 47-230 Kędzierzyn-Koźle
Gmina
Kędzierzyn-Koźle
Powiat
kędzierzyńsko-kozielski
Województwo
OPOLSKIE
Organ prowadzący
POWIAT KĘDZIERZYŃSKO-KOZIELSKI
REGON
532330263
Uczniowie
520 w 20 oddziałach
Kształci w zawodach
Technik fotografii i multimediów, Technik technologii chemicznej, Technik analityk, Technik spedytor, Technik reklamy, Technik hotelarstwa, Technik ekonomista
Internat
nie
Data założenia
2002-08-31
Strona WWW
www.slawiecice.edu.pl

O placówce Technikum nr 3

Technikum nr 3 to technikum (publiczna) z siedzibą pod adresem ul. Sławięcicka 79, 47-230 Kędzierzyn-Koźle, w gminie Kędzierzyn-Koźle, powiat kędzierzyńsko-kozielski, woj. opolskie. Placówka jest zarejestrowana w Rejestrze Szkół i Placówek Oświatowych pod numerem RSPO 38542. W rejestrze figuruje jako TECHNIKUM NR 3.

Lokalizacja i dojazd

Wytycz trasę (Google Maps) Trasa (OpenStreetMap)

Współrzędne wyznaczone przez dopasowanie adresu placówki do bazy PRG (GUGiK).

Inne szkoły w pobliżu — znajdź najbliższą placówkę od swojego adresu

Wyniki egzaminów

Matura 2026

Zdawalność egzaminu dojrzałości: 61,5% (39 zdających, świadectwo dojrzałości otrzymało 24).

PrzedmiotZdających Średni wynikZdawalnośćPolska
język polski poziom podstawowy39 55,4%97,4%58,9%
matematyka poziom podstawowy39 38,2%66,7%59,0%
język angielski poziom podstawowy34 67,2%94,1%78,3%
język angielski ustny34 76,1%100,0%—
język polski ustny39 57,7%100,0%69,8%

Polska — średnia krajowa zdających tę samą formułę matury z Mapy wyników egzaminów CIE (wyniki województw ważone liczbą zdających).

Przedmioty dodatkowe (2)
PrzedmiotZdających Średni wynikZdawalnośćPolska
geografia poziom rozszerzony17 16,8%—40,6%
język angielski poziom rozszerzony20 61,5%—69,2%

Polska — średnia krajowa zdających tę samą formułę matury z Mapy wyników egzaminów CIE (wyniki województw ważone liczbą zdających).

Mniej niż 5 zdających — wyników nie publikujemy: język niemiecki poziom podstawowy, język niemiecki ustny, język rosyjski poziom podstawowy, język rosyjski ustny, język niemiecki poziom rozszerzony, język polski poziom rozszerzony, język rosyjski poziom rozszerzony, matematyka poziom rozszerzony.

Wyniki w kolejnych latach

Wynik 2021 2022 2023 2024 2025 2026*
zdawalność egzaminu74,4%84,0%75,0%90,4%58,2%61,5%
język polski56,4%50,1%55,9%49,0%41,1%55,4%
matematyka41,3%49,7%42,6%49,7%43,9%38,2%
język angielski73,7%73,0%75,4%76,8%65,4%67,2%
język niemiecki42,6%50,6%51,7%<532,6%<5

Zdawalność całego egzaminu oraz średni wynik przedmiotów obowiązkowych na poziomie podstawowym w procentach; „—" — brak wyników szkoły w danym roku, „<5" — mniej niż 5 zdających. * stan z lipca, przed sesją poprawkową i dodatkową — zdawalność z września bywa wyższa. Matura w starej (2015) i nowej (2023) formule pokazana razem — w latach, gdy szkoła miała zdających w obu, podajemy wynik liczniejszej grupy.

Źródło: Mapa wyników egzaminów, Centrum Informatyczne Edukacji / MEN (stan na 07.2026), dane przetworzone przez adresy.app. Wyników grup poniżej 5 zdających nie publikujemy, żeby nie ujawniać wyników pojedynczych osób.

Skąd pochodzą te dane?

Dane placówki pochodzą z RSPO (Rejestr Szkół i Placówek Oświatowych) prowadzonego przez Ministerstwo Edukacji. Adres został przypisany do jednostki administracyjnej na podstawie kodu TERYT gminy 1603011. Adres placówki możesz zweryfikować z bazą PRG (GUGiK) w naszej wyszukiwarce.

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Technikum nr 3?
Adres placówki: ul. Sławięcicka 79, 47-230 Kędzierzyn-Koźle (gmina Kędzierzyn-Koźle). Numer RSPO: 38542.
Czy adres Technikum nr 3 jest prawidłowy?
Zweryfikuj adres w wyszukiwarce adresów — sprawdzi ulicę, numer i kod pocztowy z bazą PRG (GUGiK).
Jakie wyniki egzaminów ma Technikum nr 3?
Wyniki za 2026 rok wraz z latami wcześniejszymi są w sekcji „Wyniki egzaminów" na tej stronie. Źródło: Mapa wyników egzaminów, Centrum Informatyczne Edukacji / MEN.